Новини та статті

   Чому трапляються чоловіки ревнивці, тирани, жертви, алкоголіки або мамині синочки

   Будь-який чоловік, який до вас притягався, притягнутий і ще притягнеться, це гідний саме вас чоловік. Поняття "гідний" - дуже відносне, тому що кожен гідний свого. Ви гідні рівно того, що до вас притягується. Якщо до вас притягуються тільки безвольні тюфяки або мамині синочки, це і не погано і не добре, це просто факт. Факт, який показує, кого ви готові прийняти в своє життя сьогодні і зараз.

Детальніше...

Варикоз глибоких вен кінцівок. Остеопатія.

   На тему варикозу існує дуже багато хибних думок. Давайте розглянемо лише деякі з них. Найпопулярніша хибна думка:
   Варикоз - це спадкова хвороба! Я не буду заперечувати, що варикоз може бути обумовлений генетично, але найчастіше ми маємо справу не з успадкуванням мутацій, що призводять до розвитку варикозу, а з успадкуванням соціальних факторів (харчова поведінка, стиль життя, психосоматична напруженість і ін.), які, в свою чергу, призводять до розвитку варикозної хвороби

Детальніше...

Навіщо нам потрібні хвороби?

Навіщо потрібні взагалі хвороби?
Адже можна було б прекрасно жити-поживати, не хворіючи взагалі нічим і ніколи, чи не так?
Будь-яка хвороба дається не просто так. І чим серйозніше хвороба, тим голосніше дзвіночок, що життя йде не тим шляхом. Напевно, ви не раз зустрічали думку, що навіть онкологія виникає не просто так, а є наслідком глибоких образ, прихованої депресії або підсвідомого небажання жити.

Детальніше...

Почуття власної важливості (ЧСВ)

   Почуття власної важливості - концепція, використана Карлосом Кастанеда в своїх книгах, яка описується як відчуття переваги над будь-ким або чим-небудь, важливості самого себе і своїх вчинків.
   Для позбавлення від почуття власної важливості учитель Карлоса Кастанеди радив йому використовувати ситуації з «дрібними тиранами». Дрібний тиран - це людина, яка докучає своєю «безкультурною» поведінкою та тисне на твою особистість. Якщо людина височіє над тобою, не варто надавати йому опір, тому що це рівносильно одному з варіантів прийняття умов його гри.
   Найкраще, що можна зробити - не грати з ним в цю гру, не йти на поводу у ситуації.

Детальніше...

Чому рятувати необхідно в першу чергу себе?

   Якщо Вашої енергії для порятунку або Вашого прагнення в рази більше, ніж у Іншого, кого Ви тягнете, вмовляєте, перестерігає, контролюєте, переконуєте, що цього Іншому (чоловікові, брату, батьку, матері, близькій подрузі, дорослому сину чи повнолітній доньці) це дуже потрібно - зайнятися своїм здоров'ям, скинути вагу, піти від алкоголіка-чоловіка, здобути вищу освіту, займатися спортом, переїхати, знайти іншу роботу, кинути пити, змінити своє життя, і ви вкладаєте, вкладаєте, вкладаєте ...
   В результаті Ви перетворюєтеся в Спасителя. У того, хто тягне іншого на своїй енергії.

Детальніше...