Ваш чоловік - це ваше дзеркало

   Неспроста саме цей чоловік прийшов у ваше життя! Адже все наше життя це велика школа, а предмет вивчення один - любов. Через чоловіків до нас йдуть найголовніші і, часом, найскладніші уроки, а спеціальність одна - любов і прийняття себе.
   Ми можемо дати любов іншій людині тільки тоді, коли самі їй володіємо. Ми не можемо дати іншому того, чого у самих немає. Ваш чоловік - завжди ваше дзеркало, запам'ятайте це! Він лише відображає те, що є в вас. Нещодавно я почула від однієї жінки, що я готова старатися тільки для гідного чоловіка ... Ви чуєте себе? Що таке гідний чоловік?
   Будь-який чоловік, який до вас притягався, притянутий і ще притягнеться, це гідний саме вас чоловік. Поняття "гідний" - дуже відносне, тому що кожен гідний свого. Ви гідні рівно того, що до вас притягується. Якщо до вас притягуються тільки безвольні тюфяки або мамині синочки, це і не погано і не добре, це просто факт. Факт, який показує, що ви готові прийняти в своє життя сьогодні і зараз. Чоловік, який приходить у ваше життя, дзеркально проектує всі ваші внутрішні проблеми назовні. І ви можете скористатися цим знанням, щоб подивитися на себе новими очима, очима з боку.
   Давайте розглянемо найпоширеніші ситуації.

   Якщо у ваше життя прийшов ревнивець:

   вам слід вчитися перенаправляти свою сексуальну енергію у творчість, так як ніколи чоловік-ревнивець не з'явиться в житті дівчини, у якої опрацьовано питання зі своєю сексуальністю.

   Якщо у ваше життя прийшов тиран:

   Який урок несе з собою чоловік, який розпускає руки? Значить вам пора вчитися слухати себе, тому що жінки, які живуть з тиранами, це жінки, у яких геть стерто розуміння, що таке кордони, і це перетворило їх на жертв. Вони відчувають себе нещасними, самотніми і покинутими усіма. "Чоловік тиран, погода погана, і у інших радість в житті, а мене обділили, видно, доля моя така, терпіти і страждати".
   Відповідно, чоловік або ставить жінку на місце своєю поведінкою, або вчить цю жінку поважати себе, відновлює структуру її особистості, висвічує програму "жертва", вчить відстоювати кордони і вміння постояти за себе. Інший чоловік просто не зможе навчити таку дівчину почати слухати себе. Жертві потрібно випробувати сильний біль, щоб нарешті їй захотілося щось поміняти в своєму житті.

   Якщо до вас прийшов чоловік-алкоголік або залежний:

   то він не просто так притягнувся в ваше життя. І ви його для чогось вибрали. Для проходження якогось важливого уроку. Чому вчить такий чоловік? Давайте уявимо, як поводиться жінка в такій парі: вона або постійно "пиляє" його і тим самим вбиває на корені всю його мужність, або знаходиться в стані "бідолаха", якій найбільше не пощастило в житті, і все їй зобов'язані. І чоловік п'є, і грошей мало, і діти бовдури. Суцільний смуток-печаль. Відповідно, такий чоловік вчить її в першій ситуації - жіночності, "сигналить" їй про те, як вона вбила свою жіночу природу або якусь важливу частину себе, так і він вбиває себе алкоголем / наркотиками, і йде від реальності; або ж, у другій ситуації, він вчить її любові до себе, поваги, насамперед, до себе, дорослішанню, вмінню брати відповідальність за своє життя і за події, котрі в ній відбуваються.

   Якщо у вашому житті - мамин синочок, безвольний, безхребетний пан:

   то ви явно ставитеся до тієї категорії дівчат, які не вміють віддавати кермо влади в руки сильної статі. Ви все самі вирішуєте, ви все краще за всіх знаєте, і ви всіх міняєте. Ви не помічаєте, але частіше за все ваші скандали виникають на тому грунті, що ви хочете змінити людину, ніколи не прислухаючись до нього. І зараз ви будете це заперечувати.

   Якщо у ваше життя прийшла людина, яка годує вас обіцянками:

  і вічно тусить з друзями в самих тусовочних місцях міста \ планети, який красиво говорить, а ви закохані в його стиль, в його манеру жити і тішите себе горем, "ну коли ж ти вгамуєшся, і ми будемо разом і спокійно жити ". Відповідь: ніколи. Така людина прийшла у ваше життя, щоб сказати вам: "Починай себе цінувати!
   Чому тебе влаштовує, що ми граємо за моїми правилами, і ти готова весь час підлаштовуватися? Я пропав на два місяці, і ти все одно мене приймаєш, тому що я нагодував тебе красивими словами? тебе тут не цінують. Якщо ти підлаштовуватимеся зараз під мене, то, навіть коли в твоє життя прийде гідний чоловік, який полюбить тебе всім серцем, через якийсь час він перестане тебе цінувати, тому що у тебе в голові закладена звичка підлаштовуватися".
   Таких сценаріїв відносин можна перерахувати ще багато, але давайте повернемося до початку статті. Що значить - "я буду намагатися тільки для гідного чоловіка"? Апріорі ви повинні намагатися не для кого-то і не заради кого-то, тому що на кону стоїть ваш власний розвиток, ви стараєтеся в будь-яких відносинах тільки для себе.

   Якщо в житті присутній чоловік, чесно себе запитаєте, а я гідна іншого?

   І за які такі якості мені можна зараз вручити принца на білому на коні?

   Ви ж розумієте, що принц теж не буде з дівчиною, у якої купа комплексів, тарганів і маній. Все це потрібно опрацьовувати. Ну не вчаться люди водити автомобіль за кермом Феррарі.
   Є таке поняття, як "тіньова частина особистості" - це ті якості, які ми в собі не усвідомлюємо, не бачимо, не беремо, вони в нас є, але для нашої свідомості вони оповиті тінню. Таким чином, дзеркала бувають прямі і зворотні.
   Пряме дзеркало: якість, яка дратує вас в когось - є в вас самих. Тільки ви її не бачите, не хочете помічати. Наприклад: чоловік лінується, лежить на дивані і нічого не робить. Вас це просто доводить до точки кипіння, значить, це ж сама лінь є в вас. Ви теж лінива, і вам дуже хочеться лягти і полежати на дивані і дивитися в стелю, але ви просто собі цього не можете дозволити, тому що вас в дитинстві вчили бути сильною і не валятися просто так, або ви ніколи взагалі цього не робили, живете в страшному стресі і нескінченній гонитві - робота, будинок, діти, школа, прибирання і т.д.
   Про що це говорить? Це не означає, що вам треба прилягти разом з чоловіком і закинути всі справи, просто прийміть: "так, десь глибоко я та ще ленивиця і навіть серйозніше чоловіка", і дозволяйте хоч іноді цій якості проявлятися: влаштовуйте собі відпочинок, просто полежіть, сходіть на масаж, усвідомлено полінуйтеся і розслабтеся.
   Зворотне дзеркало: знаходимо якість, яке вас дратує в чоловікові, і дивимося, чи є це в вас з протилежним знаком?

  Наприклад:

  • Чоловік - слабак, значить, ви - сильна, багато звалили на себе, і потрібно навчитися бути слабкою;
  • Чоловік безвідповідальний, значить, ви - гіпервідповідальна, все контролюєте і не можете розслабитися, довіритися;
  • Чоловік брехун - ви зациклені на правді, і вам постійно потрібні докази і підтвердження, немає віри;
  • Чоловік жадібний - ви занадто скупа, перш за все, до самої себе, скупа на любов, емоції, час.

   Зрозумілий принцип? Коли ви це все розумієте в собі, ви, по-перше, приймете ці якості, ну або хоча б почнете приймати, а по-друге, ви станете просто вище цього, розуміючи, що ви є щось більше. Коли ми визнаємо в собі ці якості, то і чоловіки міняються, або їх поведінка перестає нас зачіпати.
   Взагалі все в світі влаштовано за принципом дзеркала. Все наше оточення є нашим відображенням. За допомогою інших людей ви легко зможете побачити, що є в вас. Якщо ви незадоволені своїм оточенням, роботою - ви незадоволені перш сама собою. Наше ставлення до себе збігається з нашим ставленням до оточуючих людей. А люди в свою чергу відображають наше уявлення про саму себе.
   Що в мені, то і зовні. Наш внутрішній світ притягує внутрішні світи інших людей. Тому, якщо всім навколо вас погано, у всіх сум, депресія, то це ж саме відбувається і у вас всередині. А якщо ви оточені світлими, добрими, люблячими людьми, значить, ви сама така ж, все дуже просто! Працюйте над собою і зміниться світ навколо, і люди.
   Все це пишеться не для того, щоб відчути себе винуватицями торжества, а щоб відчути, як жінка може самостійно при бажанні змінити все. І навіть зради - вони не патологія і альфонси, це не табу. Це те, що допоможе жінці переглянути себе і щось врешті-решт зробити, якщо жінка цього хоче.
   Ви вже зрозуміли, в основі всіх уроків, які несуть нам чоловіки, лежить повернення до нашої жіночої природи. Тому що у більшості жінок такі перекоси (насправді, це шкідливі вірусні програми, що передаються жінкам з покоління в покоління): або ми йдемо в чоловічі енергії і будь-який чоловік поряд з такою "Залізною Леді" лягає на диван, сідає на шию, не діє, спивається або починає гуляти. Або ми перебуваємо в позиції жертви і зітхаємо про свою нелегку долю, а чоловік виступає в ролі домашнього тирана або здійснює підлі вчинки.
   Насправді, через нього Всесвіт і намагається вас надоумити. Через всі ці (і інші) типажі чоловіків Всесвіт каже: "Стань жінкою! Навчися любити себе, почни цінувати життя, адже ти прийшла сюди зовсім не для того, щоб страждати! Ти - Жінка! Де плинність води і прийняття чоловіка? Де полум'я пристрасті? Де тепло вогнища? Де шанування і повага до чоловіка? Де мудрість і стать? Де краса, ніжність, легкість, радість? Де Віра? На, тримай тобі чоловіка під стать - це твій "тренажер по розкриттю жіночності", навчися, будь ласка ".
   Але ми цього не чуємо, розриваємо стосунки, зустрічаємо нового чоловіка, а там знову те ж саме, буває ще й гірше, і так по замкнутому колу. Я завжди буду за те, що зміни повинні розпочатися з Жінки. Все починається з неї, так як вона - простір. Перш, ніж перекладати відповідальність на чоловіка, подивіться на себе, він лише ваше віддзеркалення. В інтернеті повно популярних сторінок про те, як маніпулювати чоловіком і домагатися від нього пдарунка. Я не про це. Я про повагу і любов до себе, про віру і прийняття чоловіка, про радість і світло життя!
   Так, це боляче, боляче міняти себе, а ще болючіше усвідомити, що "Я" через свої установки, вірусні програми тільки руйную своє життя ... Але, як не дивно, "біль" нам потрібна. Я зрозуміла це, коли почала зростати і розвивати себе. А біль у відносинах - це невід'ємний супутник двох дорослих партнерів, які будують відносини і створюють сім'ю .
   Я знаю багатьох чоловіків і жінок, які не виносять болю, і як тільки у відносинах починаються складнощі, вони не витримують і вибирають припинити відносини, і незабаром "стрибають" в нові відносини, думаючи, що там все буде по-іншому і не доведеться переживати! Але не тут-то було! Спочатку все йде шоколадно і прекрасно (етап закоханості), а потім незмінно настає етап сварок, притирання, критики, лайки і знову приходить та сама біль, від якої втекли в минулому союзі. То чи є сенс бігати по колу?
   Завжди ставте собі запитання: чому мене вчить ця ситуація? Для чого вона сталася? Що мені потрібно для себе винести? Тоді ви отримаєте не відтік енергії, а заберете свій ресурс.
   Так чому ж ми біжимо від болю або вважаємо, що її не повинно бути? Дуже часто для продовження життя, в тому числі і життя сім'ї, потрібно пройти і вогонь, і воду, і мідні труби, це буде загартуванням для відносин і вашим ростом. Не треба цього боятися. Будь-які відносини - це складності. І якщо починати відносини з думкою, що нарешті можна розслабитися і насолоджуватися, то розчарування буде неминучим. Потрібно бути готовим до того, що буде складно, але зустрічати ці складності, як шанс стати ближче, допомогти один одному, стати соратниками.
   Кохана людина - це не та, з якою можна насолоджуватися 100% часу. Кохана людина - це та, заради якої ви готові долати труднощі і змінюватися. Та, кого ви приймаєте повністю, без залишку!

© Аліана Верайті