Навіщо нам потрібні хвороби?

Навіщо потрібні взагалі хвороби?
Адже можна було б прекрасно жити-поживати, не хворіючи взагалі нічим і ніколи, чи не так?
Будь-яка хвороба дається не просто так. І чим серйозніше хвороба, тим голосніше дзвіночок, що життя йде не тим шляхом. Напевно, ви не раз зустрічали думку, що навіть онкологія виникає не просто так, а є наслідком глибоких образ, прихованої депресії або підсвідомого небажання жити.
Безліч людей вибирають хворобу майже свідомо. Тобто, знаючи способи і можливості лікування, нічого не роблять для цього. Їм подобається хворіти, для чогось це потрібно.
Але є й інші люди. Вони пробують всі можливі шляхи, народні засоби, в кінці кінців, силу думки.
Необов'язково підключати підсвідомість для лікування, особливо, якщо ви не дуже-то вірите в нього. Можна просто спробувати змінити своє життя, поставивши в пріоритет здоров'я. Хвороба йде тоді, коли в ній пропадає необхідність.
У біологічному центрування хвороба (діагноз) розглядається з точки зору холістичного підходу, тобто Спеціаліст з Біологічному центрування , який бере вас на прийом, працює не з наслідком (діагноз, хвороба), а з причиною яка дала поштовх до розвитку вашої хвороби, тим самим позбавляє вас від недуги і покращує ваше якість життя.
Знайте, будь-яка проблема вирішується!
Так що будьте здорові і бережіть себе!

© Ірина Іванова

Школа біологічного центрування