Краніосакральна остеопатія - це один з напрямків мануальної терапії. Термін походить від слів "краніум" - череп і "сакрум" - крижі.

Детальніше...

Вісцеральна остеопатія - один з напрямків мануальної терапії, яка займається лікуванням різних захворювань внутрішніх органів.

Детальніше...

Корекція опорно-рухового апарату.

   Так як організм - це єдине ціле, порушення хоч однієї із функцій «тягне» за собою збій практично всіх структур і систем організму, що може привести до плачевних наслідків.

Детальніше...

Естетика обличчя і тіла. На сьогоднішній день, існує велика кількість методик, які дозволяють надати обличчю і тілу естетичний вигляд.
Одна з таких - це естетичне моделювання.

Детальніше...

Підготовка до пологів і відновлення. Це один з найважливіших, водночас, важких періодів у житті жінки. Під час вагітності в результаті зміни гормонального фону, у жінок можуть загостритися наявні дисфункції або з'явитися нові.

Детальніше...

Адаптація немовлят і лікування родових трав.

   В залежності від того, як протікала вагітність (з обтяженим акушерським анамнезом чи ні), який психоемоційний стан був у майбутньої мами, як проходили пологи (слабка пологова діяльність або стрімкі пологи, чи була асфіксія або гіпоксія у плода, родові травми, кесарів розтин), всі ці фактори впливають на подальший розвиток дитини та її здоров'я.

Детальніше...

   Техніки психодинаміки систематизовані доктором Ю. Чикуровим. Психодинаміка - це метод, що дозволяє ефективно і швидко опрацьовувати психологічні проблеми.

Детальніше...

   Дефрагментація головного мозку. Це новий напрямок роботи, що враховує вплив центральної нервової системи на більшість тілесних проблем психосоматичного характеру.

Детальніше...