Головний мозок

Дефрагментація головного мозку

    Це новий напрямок роботи, що враховує вплив центральної нервової системи на більшість тілесних проблем психосоматичного характеру. Техніки систематизовані доктором Ю. Чикуровим. Дефрагментація - це процес виявлення і перетворення тих символів і ситуацій, які впливають на якість життя. В результаті роботи зачищаються релізери, тобто пускові механізми і пов'язані з ними програми, які прописуються в свідомості або підсвідомості з внутрішньоутробного віку і по теперішній час. Людина стає вільніше, знаходячи волю і справжній (не уявлений) вибір.

Як зовні можуть виглядати показання до проведення корекції?

   У людини може зіпсується настрій, або статися занепад сил, вона навіть може захворіти ... просто озирнувшись навколо себе на вулиці або в приміщенні. Вона навіть не зрозуміє, що і як з нею сталося - її погляд буде звично ковзати по будівлях, фарбуваних стінах, формі фронтонів і малюнку балконних ґрат, перескакуючи з одного рекламного щита на інший, десь трохи затримуючись, а десь ні, по проїжджаючим машинам, по обличчам людей, які проходять. Включаючи звичним рухом руки чайник на кухні або ковзнувши поглядом по репродукціях на стінах і по малюнку шпалер. Мабуть, з'їв щось не те, подумає людина, або магнітна буря, або коньяк був поганий, або поробили!?

Суть терапевтичної дефрагментації:

   Виявлення зовнішніх релізерів (що завгодно - колір, звук, символ, егрегоріальний вплив). Ці закономірні напруги в організмі існують у вигляді чітко оформлених "пакетів", фактично, "глобальних дисфункцій" в нашій класифікації, а простіше кажучи - типажів особистості /емоцій /хвороб /стилю мислення
  Після процедури відбувається не тільки зниження рівня напруженості, але і стабілізуються взаємовідносини між різними відділами мозку.

Поясна звивина.

   Має протяжність від лобових до задньої частини тім'яних часток, практично до початку потиличних часток; Залежно від типу і розташування дисфункції (може мігрувати в поздовжньому напрямку вздовж мозкового серпа) може мати функціональні зв'язки з кількома зонами вентральної осі:

  • нездатність змінювати свої думки і поведінку в залежності від зовнішніх умов, які змінюються), проблеми зі співпрацею в колективі і сім'ї, нездатність домовлятися і знаходити компроміси, впертість;
  • застрявання на будь-яких думках, минулих образ, злопам'ятність, нав'язливі думки (обсессии) і дії (компульсии), захопленість будь-якими ідеями або соціальними проектами (торгові піраміди, азартні ігри, секти, релігія);
  • всілякі міркування про можливі небезпеки і складнощі, здатність бачити проблеми там, де їх реально немає;
  • проблеми з плануванням своїх цілей, дій і вчинків, неадекватні реаліям висновки з прожитих ситуацій, створення ілюзорних концептів і "повітряних замків";

   Виявляється дисфункція відчуттям напруги в голові і всьому тілі, а також неприємним "холодком" і тиском в області живота, а пережиті емоції можна описати як "страх", "занепокоєння", "тривога" і "пригніченість", "апатія", "депресія", "думки про суїцид", "залежності".
   Як релізерів цієї складної дисфункції (фактично - "супердісфункціі") можуть виступати зовні абсолютно нешкідливі речі - традиційні національні візерунки, фрагменти яких зустрічаються повсюдно в архітектурних і декоративних елементах, малюнках одягу; окультна і релігійна символіка різних епох і народів, деякі геометричні фігури і особливості форми будівель і споруд, карти таро і деякі типажі людських облич.
   Курс дефрагментації складається з 4 процедур по 1.5 - 2 години кожна, при необхідності можна повторити через пів року. Процедура проводиться раз на тиждень.