Страх або неможливість розслабитися

   Ця емоція - одна з найбільш глибинних та жолоблюючих тіло человека. Залишається надовго і рецедівує підступно, маскуючись під загострення остеохондрозу, головні болі, скачки артеріального тиску або безпліддя. Всюдисуще ВСД теж часто плід її роботи.
   Насильство-приниження-образу людина може отримати в глибокому дитинстві або підлітком, а його запис в тілі залишається на довгі роки, притягаючи до себе, як магніт, тонкоматеріальні вібрації, зі схожою довжиною хвилі. І тому, вмикаючи телевізор або комп'ютер, виходячи на вулицю або відправляючись в поїздку, людина буде в першу чергу бачити негатив, який підживлює його внутрішній страх ...
   Типове розташування страху в тілі, яке я відстежую на сеансі, це не тільки область тазу і нирок. Ця емоція любить сковувати задню поверхню шиї, а також горло, де напружує його м'язову оболонку, приблизно з рівня ключиць.
   Біль з цього рівня намагається звільнитися через пхикання або скиглення, а коли я проліковую цю зону, пацієнт зазвичай плаче ...
Ще одним типовим місцем, що утримує страх, буває задня частина діафрагми або заднє середостіння. Зазвичай людина його відчуває коли спина холоне. Це одне з найулюбленіших моїх місць для роботи, звільняю цю зону практично у всіх, що відчувається пацієнтом як "легко на душі стало".
Для самостійного опрацювання ці області досить складні, в більшості випадків потрібна допомога із сторони. Але можна спробувати використовувати дихальні техніки з акцентом на видих і проголошенням звуку іі або різкого хо.

Автор: Михайло Требін