Якщо хворіє дитина, лікувати треба тата і маму

В даній статті представлено трохи корисної інформації для батьків, які думають, що:

 • Всі діти хворіють (організм росте, присутній метаболізм);
 • Медицина їм допоможе;
 • Дитина сама народилася такою кволою;
 • і т.д.

Що повинні знати кожні батьки про свою сім'ю насамперед:

 • Від зачаття і до 12 років батьки несуть повну відповідальність за дитину у всьому, що з ним відбувається.
 • Не тому, що "так хтось сказав чи написав", а тому, що дитина енергетично та інформаційно повністю підпорядкований батькам.
 • Мама відповідає за те, як дитина себе відчуває (енергетика тіла).
 • Папа відповідає за те, що з дитиною відбувається (подійність), а також за те, як почуває себе мама.

Папи, ви зрозуміли - що до чого? В кінцевому підсумку ви відповідаєте за всіх.
А ви що думали - в казку потрапили, де все само собою? Так щаззз ...

1. Вплив Матері на дитину:

   Від моменту зачаття і до 12 років - підкреслюю це! - починається і триває будівництво тіла дитини. Мати є єдиним джерелом "будівельного матеріалу" до моменту народження і енергетики після оного.
   Те, що в період вагітності не треба пити, курити, колотися і обідати в Макдональдсах - це і їжаку зрозуміло. Отрута є отрута. АЛЕ.

Вплив мами

   Є і те, про що батьки не знають. Формування тіла прямо пов'язане з психікою жінки - настільки безпосередньо, що ніякі отрути не здатні завдати стільки шкоди дитині, скільки одна психована баба.
   Всі психічні відхилення в період вагітності, всі стреси - все це відкладається в дитині у вигляді порушень в будові тіла. У період вагітності мати повинна бути залізобетонно спокійна і позитивна, жити в очікуванні радості від швидкої появи на світ своєї дитини. Що жінка відчуває - то вона в дитину і закладе. Це - аксіома, з якої сперечатися марно.
   Моя знайома народила (сама, без кесаревого ...) абсолютно здорового первістка в 36 років просто тому, що відрізнялася непробивним спокоєм на тему "все буде добре" і дуже чекала на дитину. Навіть гормональні відхилення на початковому етапі були сприйняті філософськи "фігня, прорвемося", а все кудкудакаючи на тему "пізніх пологів" лікарі були послані лісом. Підсумок? Ніяких проблем при пологах і після, на заздрість 20-льоткам.
   Після народження дитина до 12 років пов'язана з матір'ю енергетичної пуповиною і мати повністю контролює її внутрішній стан. Навіть якщо вагітність протікала спокійно - після народження (особливо якщо це перша дитина) мати впадає в стан "прищик на попі - швидку негайно".
   Гіпертривожність - це норма для будь-якої матері з дитиною, банальні інстинкти. Однак слід враховувати, що всю тривожність, яку мати відчуває за дитину - вона як насосом закачує в неї.
   Якщо мати постійно побоюється за стан дитини - вона буде мати всі свої побоювання в наочному виконанні: дитина буде хворіти постійно.        Зрозуміло, чи ні?
   Якість енергетики, яку дитина отримує від матері, регулюється її станом. Поліклініки повні тривожних жінок, у яких діти хворіють безперервно. Школи повні дітей з медкартками, товщиною в три підручника. Причина - одна і та ж: стан матері.
   Хочеться запитати жінок: дорогі мої, ви коли суп варите - трясетеся за кожну каструлю? "А раптом не вийде, а що якщо пересолила, а чи не замало перцю, а чи не забагато лука, а ...?" якщо ви будете так готувати - вашу їжу буде неможливо їсти.
   Хочете знати чому? Та тому, що або ви готуєте щось смачне, або боїтеся зіпсувати продукти. Вам різниця в підході зрозуміла? У першому випадку ви з чого завгодно зробите шедевр, а в другому - неминуче зіпсуєте продукти.
   Так і з дитиною - точно так само! Або ви охоплюєте його позитивом, любов'ю, турботою, схваленням, ласкою - або трясетеся над ним, охоплюючи страхами, сумнівами, тривогами, турботами, зневірою, втомою ... А якщо ваша дитина ще і живиться скандалами в сім'ї - то гасіть світло, мати "на взводі" - дитина буде отримувати всередину злобу, гнів, роздратування ... І все це буде моментально відображатися на його органах.
Знаєте, що відбувається з дитиною, яку живлять негативом? А дуже просто ... Він наповнюється негативною енергією, якою починають харчуватися паразити ... І ось вам будь ласка, весь набір від соплів до глистів.
   Паразити не живуть в позитивній енергетиці, їм жерти нічого!
   Всі теорії на тему "заразився", "застудився" - нісенітниця собача і вигадка. Дитина може в крижану воду в березні звалитися - і навіть не чхнути після цього, якщо мама не починає на цю тему переживати. А може на порожньому місці застудитися.
   Інфовіруси так і вкидаються - "сезонний грип пішов", - сказало радіо ... Мама відразу закудкудавкала "грип ходить" ... Що далі? Вся країна ходить з грипом. Чи не хворіють тільки ті, у кого мама твердо знає "моя дитина на грип не хворіє". І усе ... Не клієнт для аптек. А здорові діти фармацевтам не потрібні. Про суспільство і не говорю ...
   Механізм зрозумілий? Як тільки мама починає кудкудахкати і думати про те, чи не захворіє дитина - вона гарантовано захворіє. Як тільки у мами проблеми в психіці - він знову ж гарантовано захворіє.
   Будь-які сімейні конфлікти, стреси - причина неминучої хвороби дитини.
   Мами, запам'ятайте одну просту, як кухонна дошка, річ: хвороба - це симптом ! Це не причина. Все, що з дитиною відбувається - це наслідок порушення її енергетики. Де він її отримав - від вас, в школі, від друзів? Питання ...
   Температура - це наслідок того (механізм), що організм бореться з причинами самостійно. Соплі - це купа дохлих бактерій-паразитів, які харчувалися негативною енергетикою і організм їх благополучно прикінчив. Збиваючи температуру - ви продовжуєте життя паразитам і змушуєте дитину хворіти довше і важче. Імунітет тіла набагато розумніші ніж 99,9999999% батьків і лікарів разом узятих. Не чіпайте температуру, вона працює краще будь-якого антигриппина і йому подібних. Годуючи дитину хімією - ви порушуєте його внутрішні процеси реагування на причини.
   Погана та темна енергетика "повисла" на тілі, організм запустив всередину її пожирачів (сам!). А потім підняв температуру і сам же їх прикінчив. Так працює імунітет.
   Чому загартовування працює, як ви думаєте? Справа не тільки в самій воді і її властивості - організм по суті система, яка тренується сама. Напис на предметах побуту бачили коли-небудь "придатний до використання при температурах від +50 до -20"? Так ось з тілом та ж історія, і воно пристосовується до умов. У ньому все закладено, але здатності потрібно активувати, ось для цього загартовування і використовується. Дитина, яка виросла в тепличних умовах, має організм з дуже вузьким діапазоном функціонування, внаслідок чого вихід за рамки звичних умов середовища загрожує непередбачуваними результатами.
   Один впав під лід і нічого з ним не стало, інший отримав переохолодження ... А тому що у першого організм був натренований на ширші діапазони і моментально відреагував, а у другого "поза зоною досяжності".
Чому охолодження впливає на здоров'я? Та тому що холод знижує енергетику тіла в "темні" спектри. Результат - тіло негайно запускає паразитів для її споживання ... Соплі? Вони ....
   Вам зрозуміла ситуація з енергетичної зв'язком мами і дитини? Не вірите - тоді перевіряйте. Записуйте свій стан, домашні скандали, нервування - а поруч в стовпчику стан дитини та її історію хвороб. Там, де не співпало - або переохолодився незагартований організм, або стрес десь на стороні. І усе.

2. Вплив Батька на дитину і Матір

   Батько - ключова фігура, що впливає на здоров'я в сім'ї. Причина дуже і дуже проста: саме батько керує тим, в якому стані перебуває мати, а від матері залежить стан всіх членів сім'ї.

Вплив батька

   Якщо жінка постійно на взводі, психує - це начисто недоробка батька. Як і хвороби дитини внаслідок цього.
Завдання батька не кричати на матір, а заспокоювати її ... Робити все можливе, щоб їй було добре - легко, спокійно, радісно ... Як? А по-всякому.
Розчешіть їй волосся, зробіть масаж, поговоріть, вислухайте, поясніть, пообіцяйте що все буде добре, зводите куди-небудь, розважте, розсмішите ... Вона на вас спирається, весь її світ спирається на вас, шановні чоловіки. Якщо чоловік сказав - значить так воно і буде, адже чоловік керує всією подієвістю в будинку, подібно до того як дружина керує станом всіх і вся.
   Якщо чоловік в родині не керує станом дружини, не знімає з неї тривожність, стреси, накопичений негатив, страхи ... Хворіти будуть все! Тому що стан дружини віділлється всім і кожному своєю мірою. Гірше того: в цьому випадку подіями починає керувати дружина, використовуючи на це енергію чоловіка. Ось тоді всім настають цілковиті кранти. Тому що якщо жінка, яка перебуває в стресах і тривожності, отримує ще й владу над подієвістю ... захворіють всі. Вона цією силою взагалі управляти не в змозі правильно.
   Як чоловік керує подієвістю дитини? Дуже просто: словом. Промовляючи слова на адресу дитини з вказівками на тему подієвості, чоловік вкладає в слово образ, який ніби "печаткою" лягає на дитину. Це пряме програмування його дій. Якщо батько сказав "ти зробиш, ти будеш, ти зумієш" - дитина зробить. Батько ніколи не буде говорити "ти не зможеш, у тебе не вийде".
   А ось мати цих тонкощів не розуміє. І якщо вона знаходиться в стані тривожності близькою до паніки ... Уява у жінки - ого-го, а "переглянути" наповненості дитини трохи далі ніж свою - вона не в змозі, від чого у неї паніка ще сильніше, а слова, які програмують дитину, приймають такі форми:

 • впадеш!
 • захворієш!
 • зламаєш собі що-небудь!
 • зіпсуєш!
 • з тобою що-небудь станеться!
 • з тобою завжди все не в порядку!

чи треба говорити, що дитина майже гарантовано отримає все це? А мама потім гордо вигукує "ну я так і знала, я ж казала", не розуміючи що вона сама причиною цього і є.
   Саме тому програмування подієвості - чоловіча робота, а чоловік повинен бути досить сильним для цього, інакше він втратить контроль і його отримає дружина, наслідки - див. вище.
   До речі, аналогічним чином жінки програмують собі алкоголіків і дармоїдів з нормальних в загальному мужиків - коли починають відтягувати вплив на дієвість на себе (стають "головою сім'ї"). Жінка в серцях крикнула щось (особливості психіки - емоційність) - і отримай ...
   Тому жінка ніколи не виховує дітей (тільки батько), ніколи не вчить, не влаштовує розносів, не критикує ... Вся негативна інформація, яку жінка видає, негайно викликає в ній настільки ж негативну енергетику (жінка випромінює те, про що говорить). Якщо мама каже про "ти такий-сякий" - вона своїми руками напихає в дитину порцію першокласного, особисто виробленого л-йна, і якщо дитина такою не бла - вона стане хворою, дурною, безрукою, безголовою ... Ну, які ви там епітети придумуєте? Нібито "просто слова" ... Ах, якби!
   Бачите, як все просто, дорогі чоловіки і дружини? Кожен з вас із задоволенням готовий звалити всі свої гріхи на іншого: "це у мене чоловік (дружина, дитина) такий (а), а я тут ні до чого, я янголятко та ні за що не відповідаю" .... Нда? < br /> Ваша відповідальність - розписана вище. Відповідальність - це готовність зіткнутися з наслідками того, що ви робите з вам довіреної силою. Якщо ви про це нічого не знаєте і (тим більше) відмовляєтеся знати і розуміти - це ваші проблеми ... І тих, хто вас оточує.
   Чоловіки, гляньте свій розклад ... Як ви відповідаєте за своє слово, даруєте чи ви дружині любов, ласку, турботу, заспокоєння? В якому стані ваша дружина, ваші діти, ви самі? Якщо все погано - ви недопрацьовуєте.
   Дружини (а також самотні мами, яких маса нині)! Чк ви вливаєте на дитину? Часто вона у вас хворіє? Чим ви її обіймаєте - радістю, любов'ю, прийняттям, теплом і затишком, материнською турботою, - або? ....
   А чим живите свого чоловіка? Який ваше стан - ви в стресі, в тривожності - або спокійні за його надійною спиною? Якщо спина не надійна - дик вдихніть в нього це! Це може будь-яка жінка, дуже простою практикою: почніть показувати чоловікові, що ви в ньому маєте потребу, коли вам погано - тільки не скандалом, а проявляючи чисто жіночу слабкість. Тому що тільки біля слабкої жінки буде сильний чоловік, в цьому чоловіча суть. Якщо ви сильна жінка - ну, тоді спробуйте вчинити як розумна: прикиньте слабкою і побачите, як почне рости сила чоловіка. А якщо ви сильна, але дурна ... Співчуваю вам.
   Мама може привести в норму тата, тато - привести в норму маму ... А в здоровій сім'ї - і хворих дітей не буває!
   Здоров'я вам і вашій родині!
   Ps: і не забувайте, будь ласка, один дуже примітивний, але дієвий секрет здоров'я: "сонце, повітря і вода - ваші кращі друзі". Це не рекламна приказка: повітря і вода дають дитині природній стан і прибирають наслідки негативних впливів від матері, а сонце очищає "косу" дієвості, накладену кимось із батьків. Природне балансування. Якщо дитина при цьому ще й веде активне життя (фізично) - це забезпечує йому нормальну циркуляцію лімфи і виведення шлаків, що позитивно позначається на здоров'ї. "Захворів - сиди вдома" - це скорочення рухової активності, що тільки погіршує ситуацію і збільшує час одужання.

Опубліковано на сайті econet.ru

Ps І пам'ятайте, всього лише змінюючи свою свідомість - ми разом змінюємо світ! © econet

изменяем мир! © econet